FURNITURE / Tables / Coffee table 7223738
nr 722 3738
COFFEE TABLE
diameter: 100, height: 56, wear, damages.
diameter: 100, höjd: 56
Condition: slitage, skador
SEK 550
Monday October 31 2011
at 19:22:20
400 kr
500 kr
500 kr